Kontakt

Budeme radi, ak nám napíšete!

V spoločnosti Semchcemist.sk si vážime vaše myšlienky, názory a skúsenosti. Veríme, že spojenie s ostatnými cestovateľmi je dôležitou súčasťou cestovateľských zážitkov, a preto vás radi privítame, ak sa na nás obrátite s akýmikoľvek otázkami, pripomienkami alebo návrhmi týkajúcimi sa nášho blogu. Či už hľadáte rady na cesty, chcete sa podeliť o vlastné zážitky alebo sa jednoducho chcete spojiť s ostatnými, ktorí zdieľajú vašu vášeň pre cestovanie, sme tu pre vás.

Naším cieľom je vytvoriť komunitu, v ktorej sa môžu stretávať cestovatelia a zdieľať svoju lásku k poznávaniu a objavovaniu. Ak sa chcete o niečo podeliť, môžete nás kontaktovať e-mailom na adrese . Na všetky správy sa snažíme odpovedať do 24 až 48 hodín, ale berte na vedomie, že čas našej odpovede sa môže líšiť v závislosti od nášho cestovného programu a iných povinností. Oceňujeme vaše pochopenie a trpezlivosť. Okrem e-mailu nás môžete kontaktovať aj prostredníctvom našich kanálov sociálnych médií.

Sme aktívni na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Twitter a radi komunikujeme s našimi sledovateľmi. Ak máte cestovateľskú fotografiu alebo príbeh, o ktorý by ste sa chceli podeliť, neváhajte nás označiť alebo nám zanechať správu. Niektoré z našich obľúbených príspevkov môžeme dokonca uviesť na našom blogu alebo na stránkach sociálnych médií, takže sa nehanbite! Takže nás neváhajte osloviť. Tešíme sa na vaše príspevky a na vašu lásku k cestovaniu.

 

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Váše meno